Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Gizlilik Şartları

Sitemizde Gizlilik

Sitemiz aracılığıyla girdiğiniz bilgiler, sadece size aittir ve tarafımızdan kullanılamaz. Bu verilerin güvenliğinin sağlanması için endüstri standartı önlemler uygulanır. Site ile iletişiminiz SSL protokolü ile şifrelenmektedir.

Kredi kartı bilgileriniz sadece ödeme işlemlerinde, bir kerelik kullanım için talep edilmekte ve kesinlikle sistemde saklanmamaktadır.

Site üzerinde yapılan sayfa gezinme işlemleri kayıt altına alınmaktadır, bu bilgiler kişi ayırt edici değildir ve sadece sitenin geliştirilmesi ve daha iyi hizmet vermesi amacıyla toplanmaktadır.

Olası kötü niyetli kullanımı önlemek için ödeme işlemlerinin yapıldığı tarih, saat ve IP (İnternet) adresi kaydedilmektedir. Kredi kartı kullanırken ortaya çıkabilecek kötü niyetli kullanımda bu bilgiler olası bir hukuki süreçte delil olarak kullanılabilecektir.

durlas girilen kullanıcı bilgilerini kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

Sitemizde Güvenlik

Sitemiz üzerinden kredi kartı ile yapılan tüm alışverişler 3-D Secure sistemi ile yapılmaktadır. Bu sayede kredi kartı bilgilerini kredi kartını aldığınız bankanın ödeme ekranına girersiniz. Ödeme sırasında kart şifrenizi de tuşlayarak güvenlik seviyesini artırırsınız. Ödeme işlemi bittikten sonra da cep telefonunuza çekilen miktar banka tarafından SMS ile gönderilir. Herhangi bir şüphe duyarsanız, hemen bankayı arayıp ödeme işlemini iptal ettirebilirsiniz. 3-D Secure ile Internet'te daha da güvendesiniz.

Sitemizi kullandığınız sürece girdiğiniz bilgiler 256 bit'lik SSL kullanılarak şifrelenmekte ve bilgilerinizin güvenliği maksimum düzeyde tutulmaktadır. SSL sertifikamızı, satın alma sayfasına geçtiğinizde sayfanın sağ alt kısmında yeralan kilit işareti üzerine iki kez tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

SSL sertifikamız www.hmz.com.tr adresine kayıtlıdır.

SSL Nedir

Secure Socket Layer (SSL) 1995 yılında internet üzerinde güvenli veri alışverişi sağlayabilmek amacıyla Netscape Communications Tarafından geliştirilmiştir. Şu anda dünyada sanal ticaret işlemlerinde en çok kullanılan protokoldür.

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

SSL' in güvenlik gücü oturum anahtarının büyüklüğüne bağlıdır. En yaygın olarak kullanılan SSL anahtarı 128 bit uzunluğunda olup sanal ticaret işlemleri için çok yüksek bir güvenlik sunar. Bu uzunluktaki veya daha uzun bir anahtarın günümüz imkanları ile kırılması mümkün değildir.